Nerimas yra viena mano mėgstamiausių temų. Viena iš priežasčių nerimui atsirasti yra greitas gyvenimas. Mūsų telefonai daro programinės įrangos atnaujinimą/patobulinimą kas metus ir dažniau. Mes skubame paskui technologijas ir norime būti nauja ir geresnė savęs versija taip pat kasmet. Duodame naujametinius pažadus.
Judėjimas iš centro per metus išaugo per vieną užsiėmimą. Ir startuoja po naujų metų. Tai gali būti pagalbinė priemonė nerimui prijaukinti – penkios dienos skirtos savęs pažinimui naudojant kūną, smegenis ir širdį. Šiek tiek pokalbio, šiek tiek sąmoningumo, šiek tiek judėsio.
Tie kas nėra nerimastingi taip pat laukiami. Kiekvienas turime savo giluminių motyvacijų kurios įsuka mus į emocijų ir reakcijų srautą. Emocijos lieka ne tik mūsų smegenyse bei visame mūsų kūne. Apie tai taip pat judėjimas iš centro.
O jei jūsų naujametinis pažadas yra pradėti daugiau judėti kad ir ne iš centro po šių užsiėmimų turėsite balansuotą penkiolikos minučių programą kurią galima daryti namie. Nepriklausomai nuo to ar norite dirbti su emocijomis.
Žodžiu, pasinerkime į gyvenimą ir bendravimą ir žiūrėkime kur tie penki užsiėmimai mus nuves. Šiek tiek pasitikėjimo gyvenimu ir savimi.Būtina išankstinė registracija: https://kuno-terapija.lt/grupiniai…/renginiu-tvarkarastis/


Užsiemimo trukmė: 1,5val.Susitikimo metu, skirsime pusvalandį pokalbiui, pusvalandį pratimams, pusvalandį aptarti namų darbus.
Taigi penkios dienos (su namų darbais):
1 diena: sąmoningumas, kas tai bebūtų. Be pratimų (fizinių, tik psichologiniai).
2 diena: centro paieškos. Šią dieną skiriame savęs pažinimui per kitokią prizmę. Interosepciją. Pratimai (fiziniai).
3 diena: įžeminimas. Tikrai apie viską kas žemiau diafragmos – kojos, pilvas, emocijos. Pratimai ir kepenų drenažas.
4 diena: atvėrimas. Tikrai apie viską kas virš bambos – krūtinės ląsta, emocijos. Pratimai. Kvėpavimas (be abejo).
5 diena: Balansas. Visko po truputi ir šiek tiek daugiau. Apie ego. Kitokie pratimai.Grupė iki 12 žmonių!

Daugiau Info:

https://www.facebook.com/SkrabutenasRasa/events/?ref=page_internal