„Durų į vidinę save nėra daug ir jos yra labai brangios. Jei tu slepi gilų randą, tai gali būti durys. Jei turi seną seną istoriją, tai gali būti durys. Jei tau patinka dangus ar vanduo taip, jog vargiai gali tverti, tai yra durys. Jei tu trokšti gilesnio gyvenimo, pilnesnio gyvenimo, sveikesnio gyvenimo, tai yra durys“. C.P.Estes

Jei imtumėte ir paklaustumėte savęs, kas aš esu? … Gyvename aplinkoje, kuri mus vis labiau apdovanoja vaidmenimis, kurių atlikimui, turime vis mažiau laiko. O ką jau kalbėti apie laiką skirtą susitikimui su savimi. Skirdamos laiką kitiems staiga imame jaustis pavargusios, vis mažiau kūrybingos, dažnai suirzusios, piktos, liūdnos. Net ir mylėdamos aplinkinius, dėkodamos už gyvenimą, kurį gyvename, vis dažniau ilgimės pasitraukimo į jaukią vietelę. Kažkur, kur lėta, saugu, ramu… Gal ne viskas ten paprasta ar lengva, bet sava.
Taigi, kas ta „aš“, prie kurios ar pas kurią esu kviečiama grįžti? Kaip tai padaryti? Kas atsitiks jei negrįšiu? Grupė, į kurią kviečiu, ir yra vieta, kur judesio, prisilietimo prie kūno, pasakų, piešimo bei pasidalinimų pagalba nešiosimės bei auginsime šiuos klausimus ir lauksime, kol jie atneš vaisius. Vaisius, nuo kurių tampa šiek tiek šviesiau, šiek tiek darniau, šiek tiek labiau namie….

Kūnas ir judesys. Šis derinys yra grupės pagrindas. Tai nėra šokis, ar koks nors išskirtinis įgūdis, kurį reikėtų mokėti prieš grupę. Mes visos turime kūną ir visos judame kiekvieną dieną. Kai jam leidžiame, kūnas pradeda kalbėti. Jame yra visa mūsų gyvenimo istorija, visi mūsų patirti ir neišgyventi jausmai, mūsų troškimai. Jame yra ir tai, kas mums yra sunku, ir tai, kas mus padaro gyvas. Tai yra vienas tiesiausių ir saugiausių kelių grįžtant į save.
Aštuonių mėnesių laikas yra galimybė prisiliesti prie savęs, pamatyti save ir pabūti su savimi taip kaip norisi, tapti gyvesniai, atviresnei sau ir save pamaitinti.

8 susitikimų patyriminė grupė prasidės lapkričio 6 d. 18 val truks 2.5 val ir toliau vyks vieną kartą per mėnesį, pirmą mėnesio penktadienį.

Grupę veda: Vėjūnė Domanskaitė Gota – besidžiaugianti kelione moteris, psichologė, kūno judesio terapeutė, jau dvylika metų puoselėjanti moterų bendrystę.

Detalės ir aktuali info:

Patyriminė psichologinė grupė moterims „Grįžimas į save“ (facebook.com)