Kūno Terapijos Klinika (KTK) orentuojasi į holistinį sveikatos supratimą.

 

Apsilankius pirmą kartą individualioje terapijoje, pirmiausia atliekama išsami diagnostika. Tai – efektyvios terapijos pagrindas.

 

Svarbu suvokti, kad atsinešta gydytojo diagnozė (pvz., tarpslankstelinė išvarža) yra svarbi, tačiau jos nepakanka. KTK naudojama diagnostika orentuota į pirminės pasekmės priežastingumo paieškas: pavyzdyje minėta išvarža yra pasekmė. Tačiau kodėl ji atsirado? Priežastys gali būti labai įvairios ir skirtingos:  disfunkcinis kvėpavimas, plokščiapėdystė, prasta žarnyno flora, netaisyklingas sąkandis, silpnas dubuo, bambos išvarža, disfunkcinis kaklas ir daug kitų.

 

Mūsų sveikata atsispindi 3-jose plotmėse (sveikatos trikampis):
  • struktūros plotmė ( viskas ką liečiame: kaulai, raiščiai,vidaus organai ir kt.),
  • biocheminė plotmė ( medžiagų apykaita, endokreninė sistema, imuninė sistema)
  • emocinė plotmė ( mąstymas, jausmai, sąmonė, pasamonė)

 

Būtent dėl visai kitur slypinčios (galbūt tylios) disfunkcijos. Nugaros, pilvo, ar dubens raumenys bus silpni ir išvaržai pakaks tik vieno lemiamo netaisyklingo judesio. Holistinis požiūris teigia, kad nepakanka tik stiprinti raumenis, reikia surasti ir išgydyti(paslėptą) pirminę priežastį ir tik po to pereiti prie darbo su raumenimis. Todėl tyrimo metu atliekama išami apklausa, apžiūra, palpacija, bei kineziologinis testavimas.Po tyrimo atliekama manualinė, osteopatinė korekcija. Koreguojami tiek minkštieji( raumenys, fascijos, vidaus organai, raisčiai) tiek ir kietieji audiniai (kaulai, sąnariai) ir tik po to pereinama prie aktyviosios terapijos dalies- fizinių pratimų raumenims stiprinti ir žinoma, namų darbų.

 

Kiekvienas apsilankymas pas terapeutą KTK bus kitoks, nes šiame darbe nėra jokios rutinos. Kūnas kiekvieną kartą testuojamas iš naujo, ir tuomet matosi, ar korekcijos turi būti kartotinos, ar keičiamos, ar galima judėti toliau, didinti fizinį aktyvumą.

 

KTK didelis dėmesys skiriamas prevencijai ir profilaktikai. Itin jaukioje, nedidelėje studijoje, vyksta skirtingi grupiniai užsiėmimai, – dideliems ir mažiesiems, sportiškai nusiteikusiems arba tik pradedantiems. Užsiėmimus veda itin patyrę kineziterapeutai mažose, saugiose grupelėse, pagal galimybes skiriamas individualus dėmesys kiekvienai dalyvei ir dalyviui. Daugiau apie grupinius užsiėmimus – tvarkaraštyje, kuriame galima ir iš karto registruotis į patikusį užsiėmimą.

 

KTK studijoje vyksta ir vienkartiniai renginiai/seminarai įvairiomis fizinės bei emocinės sveikatos temomis, kuriuos veda gydytojai/terapeutai.

 

Lauksime Jūsų, – registruokitės į grupinius užsiėmimus per savitarnos portalą mūsų puslapyje, arba susisiekite su mumis dėl individualios konsultacijos/gydymo!