APSILANKYKITE

Grupiniai užsiėmimai ir
individuali terapija:

Kūno terapijos Klinika
Nemenčinės pl. 4C-106, Vilnius
Tel. +370 603 85 995
El.paštas info@kuno-terapija.lt

Kaip mus rasti ir kur palikti automobilį

Kūno Terapijos Klinika įsikūrusi naujai pastatytame Ąžuolų Terasų komplekse. Įėjimas yra tiesiai iš Nemenčinės gatvės pusės, – tarp gyvūnų kirpyklos „PetStudio“ ir kompiuterių salono „Kilobaitas“.

 

Atvažiuojant automobiliu, taikykite į šalia esančią IkI parduotuvę. Automobilį galite palikti:

1. IKI stovėjimo aikštelėje (UniPark), čia parkingas yra nemokamas 2 valandas, užtrukus ilgiau galima susimokėti automate (1 val. kainuoja 60 ct).
2. Viešose parkingo vietose, įvažiavus automobiliu į gatvelę, einančią paraleliai Nemenčinės plentui (įvažiavimas tieisiai prieš „PetStudio“). Dėmesio, – šioje gatvelėje eismas vienpusis, todėl jei nerasite vietos, apsukte ratą aplink Ąžuolų terasų kvartalą (sukti iš gatvelės į kairę ir vėl į kairę), – ten taip pat galima aptikti laisvą vietą, arba grįžkite atgal Nemenčinės plentu (sukti į dešinę ir vėl į dešinę).
3. Vytauto Žalakevičiaus gatvėje. Jei pačioje gatvėje tinkamos vietos rasti nepavyks, pavažiavus kiek toliau žemyn (200 metrų), link upės, dešinėje pusėje yra didelė Mykolo Romerio universiteto parkavimo aikštelę. Čia vietos yra visada, bet iki Klinikos reikės ateiti pėsčiomis, – 400 metrų, 5 min.

Turite klausimų? Susisiekite: