Giliųjų raumenų mankšta

„Dėkoju Tau už atradimą, kad moters stiprybė, – jos vidiniuose raumenyse.“
“Ši mankšta kitokia, tikrai ne tokia, kaip visos, nežinau, kur čia paslaptis.”
“Veidrodis jau daug mielesnis.“
“Ši mankšta formuoja priklausomybę!”
“Gydytojas man siūlė vežimuką nusipirkti, o dabar aš paskui autobusą bėgu!”

– Taip kalba giliųjų raumenų mankštą lankantys klientai.
Po mankštos jausitės žvalesni ir tvirtesni, stipresni.
Ši mankšta tinka pradedantiesiems ir jau daug metų sportuojantiems.
Rekomenduojama stovimą ir sėdimą darbą dirbantiems asmenims, moterims po nėštumo, pasyvų gyvenimo būdą turintiems asmenims, o gal tiesiog norinties išbandyti kažką naujo.
Žemas/vidutinis intensyvumas.
Tikiu, kad žinojimas, kokie kūno raumenys dirba atliekamame pratime, gebėjimas kontroliuoti ir įdarbinti juos, prisideda prie atliekamo pratimo veiksmingumo. Būtent to siekiu savo vedamojoje giliųjų raumenų mankštoje. Mano tikslas mokyti pratimą atlikti taisyklingai, derinti kvėpavimą ir greitį, kuris būtų komfortiškas ir saugus. Noriu, kad ateinantis žmogus dar labiau susipažintų su savo kūnu ir jo galimybėmis.
Lėto arba vidutiniško greičio pratimų intensyvumas, dirbančių raumenų susitraukimo pajautimas ir likusio kūno pojūčių pastebėjimas suteiks kūnui neįkainojamą dėmesį.
Giliųjų raumenų mankštos vyksta:

  • Kūno Terapijos Klinikoje Nemenčinės pl. 4C

Apie mane: 

Esu kineziterapeutė, gyvensenos medicinos specialistė.

Nuo vaikystės šoku, tad su judesiu draugauju nuo mažens. Baigtos kineziterapijos studijos į judesį padėjo pažiūrėti plačiau, suprasti jo poreikį ir naudą. Šiuo metu ir toliau gilinu žinias mokymuose ir seminaruose bei jomis dalinuosi su žmonėmis. Kviečiu prisijungti prie mano vedamų mankštų kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 9:15 Kūno Terapijos klinikoje.

Batričė Viliušytė