Masažai

Susipažinkime…😊👋

Mano vardas – Danielius. Turiu aukštąjį biologinį (žmogaus ir gyvūnų fiziologija) ir teisinį išsilavinimą. Ilgą laiką dirbau teisėsaugos institucijose, bet kai atėjo laikas pasukti savo gyvenimą, Grižau prie mėgstamiausios veiklos. Biologija, fiziologija, žmogaus sveikata ir sveiko gyvenimo būdas visada mane traukė. Masažus darau nuo 2015 m., esu licenzijotas masažuotojas, nuolat keliu savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose. Studijuoju netradicinę mediciną Holistinio ugdymo institute. Rankomis atlieku gydomosius, klasikinius, aromaterapinius, medaus, anticeliulitinius masažus, gilųjų audinių masažą, masažą karštais akmenimis. Esu bitininkas, domiuosi apiterapija ir bičių produktų nauda žmogaus organizmui. Gamta davė žmogui daug instrumentų, padedančių jam išlikti sveikam. Norečiau pasidalinti jais ir su jumis.

 

Gydomasis masažas (30-60 min)

Gydomasis masažas pašalina skausmą, raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, mažina spazmus, didina sąnarių judrumą. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, dailina kūno formas, padeda kovoti su celiulitu, suteikia žvalumo, šalina stresą, įtampą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą.

 

Giliųjų audinių masažas (60 min), (90 min)

Giliųjų audinių masažas skirtas jungiamajam audiniui atkurti. Daugiau nei 50% kūno masės sudaro jungiamasis audinys. Gilųjų audinių masažo tikslas  – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį. Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos su raumenimis. Pats organizmas su miofascialinėmis  problemomis nesusitvarko. Fascijos yra sujungtos į  vientisą audinių sistemą, nepertraukiamą nuo galvos iki pėdų iš išorės į vidų. Be pertrūkio, fascijos  sudaro  jungtis viduje ir tarp kaulų. Prasiskverbiant  per visas kūno struktūras, fascijos ne tik apvynioja kiekvieną struktūrą, raumenis, organus, nervus, audinius, kraujagysles, bet   prasiskverbia į juos suformuodamos matricą ir atramą. Giliųjų audinių masažo metu dažniausiainaudojami stiprūs spaudimo ir glostymo judesiai, masažuojant giluminius raumenis ir fasciją – jungiamojo audinio plėvę.

 

Anticeliulitinis masažas + masažas taurėmis (60min)

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluksniui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masazo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš oragnizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

 

Nugaros ir kojų medaus masažas (60min)

Medaus viso kūno masažas (90min)

Medaus masažas atveria viso kūno poras, šalina suragėjusį odos sluoksnį ir valo šlakus bei skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo. Jūsų oda tampa švari, prisotinta deguonies bei meduje esančių vitaminų ir mikroelementų. Oda po šio masažo tampa švelni, stangri, pagerėja viso organizmo būklė.

 

Viso kūno aromaterapinis masažas (60 min)

Ypatingai atpalaiduojantis masažas, kurio metu naudojamas šiltas aromatinis aliejus. Eterinių aliejų galia puikiai pašalina nuovargį, atpalaiduoja, gerina miego kokybę, ramina, pamaitina odą. Sušildytas kūnas aktyvina kraujotaką, o ilgi, ritmingi judesiai suteikia lengvumo ir gaivumo pojūtį.

 

Klasikinis nugaros masažas (45 min)

Klasikinis viso kūno masažas (90 min)

Klasikinis masažas – seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas, apimantis daugiatūkstantinę istoriją. Tai viena iš labiausiai paplitusių masažo rūšių visame pasaulyje. Klasikinis masažas –  specialus masažas, kurio dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Klasikinis masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Taip pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Klasikinis masažas yra vienas patikimiausių būdų per pusvalandį ar valandą atsikratyti savo rūpesčių.

 

Atpalaiduojantis (tik moterims) viso kūno masažas (60min)

Atpalaiduojantis (tik moterims) viso kūno masažas (90min)

Atpalaiduojantis viso kūno masažas- viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išsiskiria vadinamąjį laimės hormoną endrofiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą. Vienas ar du šio atpalaiduojančio masažo seansai per savaitę garantuoja Jums gerą darbingumą, puikią nuotaiką bei savijautą.

Masažas taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, medžiagų apykaitą, atstato (regeneruoja) nuilsusius raumenis, todėl puikiai atgaivins po sunkios darbo dienos, padės atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.