Ar aš tikrai kvėpuoju savo sveikatos naudai?Kvėpavimas – tarsi savaime suprantamas reiškinys. Gimę įkvėpėme, mirdami iškvėpsime. Ir viskas!
Čia galėtume ir baigti…, arba pradėti mąstyti – koks iš esmės gyvybiškai svarbus mūsų viso gyvenimo palydovas yra kvėpavimas. Kartais žmonės sako, o ką čia mokytis – vis vien kvėpuojame, tai tarsi duota kartu su gyvenimu. Taip, duota! Bet ar pagalvojai, kad mūsų kvėpavimo kokybė atspindi mūsų gyvenimo kokybę?
Išties galime gyventi, kad išgyventi, kvėpuoti paviršiumi, ir galime gyventi, kad klestėti – kvėpuoti giliai ir pilnai. Labai paprasta – gyveni, kaip kvėpuoji, arba kvėpuoji, kaip gyveni.Dabar pat gali ramiai įkvėpti – iškvėpti ir suskaičiuoti, kiek sekundžių trunka Tavo įkvėpimo, bei iškvėpimo fazė. Dar geriau gali paimti metrą ir maksimaliai įkvėpus ir iškvėpus pamatuoti savo krūtines apimtį, iškart po krūtimi/krūtine. Jei randi 10cm skirtumą – esi sveiko kūno ir sielos savininkė/as. Kvėpavimas, o ir pats gyvenimas yra Tavo draugas, už savo sveikatą jautiesi atsakingas pats, taigi esi ir pakankamai sveikas/a .
Jei turi mažiau nei 8cm ir įkvėpti nepavyksta per 8 sekundės, kviečiu į praktinį ir teorinį kvėpavimo seminarą, praplėsti ne tik savo žinias, bet ir diafragmą!Seminaro metu susipažinsime/sužinosime apie:• Pagrindinio (diafragminio) ir pagalbinių kvėpavimo raumenų anatomiją, bei funkciją.
• Kiek diafragmų (kūno pertvarų) žmogus turi. Kam jos? Kaip jos tarpusavy susijusios?
• Viso kūno diafragmų subalansavimas.
• Kaklo, sprando, krūtinės, liemens, dubens, bei galūnių skausmai – kaip visi jie susiję su kvėpavimu.
• Kvėpavimas ir vegetacinė sistema, kvėpavimas ir skausmas
• Kvėpavimas ir emocinė sveikata.
• Įvairios kvėpavimo technikos: nerimui nuraminti, energijai pakelti, imuninei sistemai stiprinti, bei kvėpavimas ir sportas.

Skiltyje VIDEO galite įsigyti šio seminaro įrašą. Aktualiausia informacija apie planuojamus renginius, bei registracija:

book now