Sveiki, aš Rita Guginė, praktikuoju Biorelease masažą.
Šį rudenį bus 4 metai, kaip IKTA studijuoju Biodinaminę kūno psichoterapiją (BKP). Ji yra moksliškai pripažinta Europos psichoterapijos asociacijos (EAP). Šios studijos apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom…Patekau ten ne per klaidą – žengiau šį žingsnį sąmoningai. Tik neturėjau jokio supratimo, kur visa tai mane nuves.
Visuomet labai ilgėjausi prasmingos veiklos, kuri leistų prisiliesti prie žmogaus per santykį, per tikrą kontaktą. Leistų tyrinėti kūno sąsajas su psichika, per tai pažinti save ir kitą. Šios studijos tai davė ir duoda su kaupu.
2013ais išėjau iš savo “ofisinio” darbo. Šis žingsnis atrodė racionaliai nesvarus, nesaugus, gal net neprotingas. Toks paradoksas, bet aš nuoširdžiai tikiu, kad visgi pats racionaliausias dalykas yra veikti klausant savo širdies. Gyvenimas per gražus, kad tai pamirštume.
Taigi, dėkoju, bet stumiu į šalį visus “ofisinius” darbo pasiūlymus ir už parankės pasiėmusi savo (ne)drąsą, neriu į kitus vandenis. Tiesą sakant jau ten nardau beveik ketverius metus, tik šiuo metu – visu 100 procentu.
Biorelease išvertus tiesiogiai reiškia biologinis paleidimas. Šis metodas, sukurtas remiantis G. Boyesen ir W. Reicho psichologija, turi vieną tikslą: padėti iš naujo pažadinti subtilius organinius kūno signalus, kurie yra prieinami kiekvienam iš mūsų. Kad galėtume į juos įsiklausyti ir jais vadovautis reikia užmegzti ryšį su savo paties kūnu – per prisilietimą, judesį, sąmoningą dėmesingumą.
Masažas atliekamas stetoskopo pagalba. Jis dedamas ant pilvo, žarnyno srityje. Jo skleidžiamas garsas mums padeda naviguoti ir atpažinti, kurioje kūno vietoje yra susidarę blokai. Stetoskopas fiksuoja mūsų psichoperistaltiką. Kaip žinia, žarnynas ne tik virškina ir įsisavina maistą, bet padeda mums “suvirškinti” ir mūsų emocijas, jausmus ir išgyvenimus.
Biorelease masažas (sesijos) gali padėti:
✨Pajausti emocijas kylančias (ar tūnančias) kūne;
✨leisti gyvybinei energijai tekėti kūnu ir patirti atitinkamą savo komforto ir gyvybingumo jausmą;
✨paleisti emocijas (blokus), kurios yra užstrigusios mūsų kūne;
✨užbaigti emocinius ciklus, kurie kažkada buvo nutraukti;
✨padėti suintegruoti įvykius.
Žmonėms, kuriems neteko dar niekada susidurti su kūno praktikomis, visi šie teiginiai gali skambėti keistai/mistiškai ir nesuprantamai. Normalu. Todėl kartais (pradžioje) sesijos metu pavyksta tik atsipalaiduoti, tai svarbus žingsnis vedantis mus į saugumą, pajutęs saugumą kūnas atsiveria…O tada ir prasideda tikroji kelionė.
Biorelease masažas yra lyg vandenilio peroksidas plaunantis visas nereikalingas mintis ir žingsnis po žingsnio, vėl ir vėl sugrąžinantis tave į Tavo (savistabos) kūną. Sesijos trukmė: 1-1,5 valandos, vertė – 45-60€ (priklausomai nuo trukmės). Masažas atliekamas ir su rūbais ir be – priklauso nuo Tavo paties santykio su savo kūnu.